Navigace

Konference ADIPEC, Abu Dhabi

V druhém listopadovém týdnu se v metropoli Spojených arabských emirátů, Abu Dhabi, uskutečnila naftařská konference ADIPEC.


  • profitex
Konference ADIPEC, Abu Dhabi

Náš obchodní ředitel Dmitrij Lipovskij, na pozváni společnosti Cable Solutions, v daném týdnu uskutečnil výpravu do Spojených Arabských Emirátů.

Při této příležitosti také navštívil město Dubai, kde se uskutečnila klíčová schůzka se společností GDS (Global Drilling Suppliers), která je výrobcem, oficiálním partnerem a distributorem náhradních dílů a komponentů do vrtného kompletu “TOP DRIVE”. Cíle setkání byl jediný, a to přejít na oficiální bázi spolupráce mezi naší společností a GDS. Profitex může hrdě prohlásit, že se stává oficiálním prodejcem komponentů od firmy GDS (Official agreement of partnership). V současné době je Profitex oficiálním prodejcem náhradních dílů od výrobců jako NOV, Canring, Tesco, apod.

Druhým zásadním cílem pracovní cesty bylo dojednání a vytvoření oficiálního distributorského cerftifikátu od Skotské společnosti Cable Solutions. Hlavním bodem celého dokumentu je usnesení pravomocí a dodávek nízko a vysoce napěťových kabelů a smyček do vrtných zařízení v hazardních prostředích.
I tato meta byla úspěšně zdolána. Profitex, v roce 2016, čeká nemalé množství projektů, na kterých se bude podílet.CLOSE
CLOSE
Nahrávám