Navigace

Stali jsme se předním distributorem výrobce Temlos

Profitex stal výhradním distributorem společnosti Temlos Industry s.r.o. pro Českou a Slovenskou republiku.


  • profitex
Stali jsme se předním distributorem výrobce Temlos

Co je TEMLOS?

Společnost TEMLOS vyrábí průmyslové klimatizační zařízení. Jejich výrobky splňují směrnice a certifikace: CE, RoHS, EAC. Mezi jejich zákazníky patří distributoři, systémoví integrátoři a koncoví uživatelé.

Proč ale TEMLOS? Značka TEMLOS vznikla spojením slov TEM a LOS, které pochází z německého jazyka Temperaturlösung, v překladu řešení teploty.

Usilují o to, aby je zákazníci vnímali jako spolehlivého partnera a měli v jejich společnosti důvěru. Potřeby a přání zákazníků jsou pro jejich činnost klíčová a snaží se udělat maximum k jejich uspokojení.

Co vše spadá pod společnost TEMLOS?

Společnost TEMLOS, je výrobcem termostatů, topných těles, ventilátorů s filtrem, LED osvětlení a příslušenství pro rozvaděče a další zařízení. Které se nejenom liší tvarem, ale také funkčností. Tyto průmyslová klimatizační zařízení splňují tak každé zákazníkovo přání.

Jejich manažeři jsou připraveni poskytnout zákazníkům informace v oblastech: předprodejní poradenství, technická podpora, aplikační možnosti zařízení, doporučení přístrojů a dalších komponentů a mnoho dalších.

Proč nakoupit právě ve společnosti Profitex?

Většina produktů je skladem v České republice. Proto Vám zaručujeme rychlost dodání výrobků nejefektivněji a v co nejkratší lhůtě.

Ve svých řadách máme proškolené zástupce od společnosti TEMLOS, který nabízí výrobky nejvyšší kvality.

Obchodní oddělení dbá na kvalitu práce a na péči o klienty. Celý tým plnohodnotně komunikuje ve třech světových jazycích, a to v češtině, ruštině a angličtině.

Našim cílem je poskytovat, co nejkvalitnější služby za konkurenceschopné ceny v nejkratším časovém úseku.

Klient je pro nás priorita.

Kontaktní osobaCLOSE
CLOSE
Nahrávám