Navigace

Temlos v Británii spolupracuje s lídrem v oboru průmyslové automatizace


  • profitex
Temlos v Británii spolupracuje s lídrem v oboru průmyslové automatizace

V červnu se společnost Radwell International stala oficiálním distributorem produktů Temlos pro Spojené království. Temlos se společně se zástupci společnosti Radwell setkal v jejich centrále ve městě Newcastle-under-Lyme. Při té příležitosti proběhlo v místě konání i školení obchodního týmu a následně i prezentace Temlos na „Radwell Open Day“.

RADWELL INTERNATIONAL
Společnost Radwell International je dodavatelem automatizace a elektrotechnického materiálu. Disponuje rozsáhlým týmem specialistů, kteří opravují a renovují prvky pro automatizace, převážně elektrické motory a serva.Její sídlo patří k jednomu z největších opravárenských středisek ve Velké Británii.

Sídlí v Newcastle-under-Lyme a je předním hráčem na britském trhu v oblasti průmyslové automatizace.

PRVNÍ DEN – ŠKOLENÍ
Dopoledne proběhla schůzka s vedoucími pracovníky Radwell International. Odpoledne zástupci Temlos školili obchodní týmy. Na úvod byla krátce představena značka Temlos – její vznik, cíle a mise. Druhá část prezentace spočívala v produktovém školení našeho portfolia. Prodejnímu týmu byly představeny funkce jednotlivých produktů, a také výhody.

DRUHÝ DEN – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Temlos zavítal i na Den otevřených dveří společnosti Radwell. Setkal se tu nejen s novými obchodními partnery, ale i zákazníky a dalšími návštěvníky. Vyjma podpory prodeje bylo součástí akce zejména vzdělávání o značce Temlos.

Je nám ctí budovat Temlos ve Velké Británii s tak silným partnerem jako je Radwell UK,“ uvedli hlavní promotéři a zástupci společnosti Temlos. Ti si byznysové setkání užívali po celou dobu v přátelské atmosféře.

Více informací o společnosti Radwell International naleznete na www.radwell.co.uk.CLOSE
CLOSE
Nahrávám