Navigace

Výroční akce společnosti Profitex Group


Výroční akce společnosti Profitex Group

Výroční akce společnosti Profitex Group

V měsíci lednu se konal dvoudenní teambuilding společnosti Profitex Group v zámeckém resortu Dětenice, který byl spjat s firemní bilancí v loňském roce. Zástupci společnosti se tu mj. setkali s partnerskou společností Temlos.  Součástí akce byl bohatý zážitkový program, ve kterém nechybělo ani občerstvení ve středověké restauraci, prohlídka místního pivovaru nebo týmová bojová hra.

„Tuto akci jsme pojali jako příležitost k menšímu zhodnocení loňského roku. Zároveň jsme ocenili snahu a úspěchy jednotlivých členů týmů,“ uvádí Dmitrij Lipovskij, Managing Director ze společnosti Profitex Group. Následně dodává, že o zajištění a organizaci události se zasloužila zejména Markéta Doudová, HR a Office Coordinator společnosti Profitex Group v kooperaci s Anastazií Koval, která zastává funkci Operations Directora společnosti Profitex Group.

„Celou akci jsme pojali tak trochu svátečně. Jsem moc ráda, že jsme se sešli v hojném počtu a společně si užili nejen netradiční zábavu, ale i celý pobyt. V příštím roce bychom rádi celou událost v podobném duchu rádi zopakovali,“ avizuje Markéta Doudová, HR a Office Coordinator společnosti Profitex Group.

První den se konala prohlídka Zámeckého pivovaru Dětenice, následovala společná večeře ve středověké restauraci a následně volný program. Další den se nesl v duchu bojové hry, kdy jednotlivé soutěžní týmy musely řešit na jednotlivých stanovištích připravené úkoly. Nechyběla např. ani střelba lukem, ale ani náročnější úkoly, které měly charakter poznávání významných osobností z historie, degustace vín nebo testování vědomostí z předchozího dne.CLOSE
CLOSE
Nahrávám