Navigace

Obchodní zastoupení

Produkty a služby našich partnerů dělíme do čtyř specializovaných produktových portfolií – industry measure, drive technology, control systems, low voltage components.

Rockwell Automation

Rockwell Automation

Rockwell Automation je suverénním lídrem na poli průmyslové automatizace. Vlajkové lodě Allen Bradley a Rockwell Software jsou celosvětově uznávané pro svůj excelentní a inovativní charakter. Jsme renomovaným partnerem Rockwell Automation na území Ruska a Ázerbájdžánu. Poskytujeme předprodejní i poprodejní podporu. Na našich skladech udržujeme potřebný objem položek v hodnotě 400.000 €.

Zobrazit produkty

ProSoft Technology

ProSoft Technology

Produkty ProSoft jsou velice blízké a funkčně propojené s Rockwell Automation. Produktové portfolio se zaměřuje na komunikaci a průmyslový internet. Naše společnost zastupuje ProSoft na území Ruska a Ázerbájdžánu, kde spolupracujeme s řadou systémových integrátorů.

Zobrazit produkty

Endress and Hauser

Endress and Hauser

Endress + Hauser je tvůrcem inovací na poli průmyslové instrumentace. My ve spolupráci s E+H nabízíme komplexní řešení v oblasti měření a analytiky. Nabízíme také služby průmyslového inženýrství a návrhu řešení. Naše specializovaná divize Industry Measure je velice pružná a vždy připravena navrhnout adekvátní řešení, tak aby šetřila čas i náklady klienta.

Zobrazit produkty

Temlos

Temlos

Součástí Profitex Group je společnost Temlos Industry. Dělí se na dvě divize – výrobní a inženýrskou. Výrobní divize se zabývá výrobou elektro komponentů nízkého napětí a klimatického zařízení. Vzhledem k velkým skladovým zásobám na našem evropském skladu expedujeme dokonce už i 8 hodin od objednávky.

Zobrazit produkty

Turck

Turck

Společnost Turck má velice široké produktové portfolio, které zasahuje do mnoha průmyslových oborů. Profitex Group se zaměřuje na portfolio senzorové techniky, bezpečnostních (Banner) a identifikačních systémů.

Zobrazit produkty

IFM Electronic

IFM Electronic

Produkty IFM Electronic zasahují do širokého spektra průmyslových odvětví. Většina produktového portfolia se vyvíjí a vyrábí v Německu. Mimo jiné, Profitex Group, společně s IFM, ke každému vyrobenému produktu zajišťuje záruku 5 let. Náš tým je komplexně proškolený, a proto je předprodejní i poprodejní zákaznická podpora na nejvyšší úrovni.

Zobrazit produkty

BEI Sensors

BEI Sensors

Americký výrobce BEI Sensors, který je součástí skupiny společnosti SENSATA Technologies, je předním výrobcem v oboru enkodéru a senzorové technologie. Náš produktový tým, podle technické specifikace zákazníka, navrhne adekvátní řešení.

Zobrazit produkty

GMI Technology for safety

GMI Technology for safety

GM International je italský inovativní výrobce komponentů s jiskrovou bezpečností. Produkty GMi dodáváme převážně přímo do projektů na území České a Slovenské republiky. Mezi hlavní sortiment se řadí bezpečností relé, bezpečnostní bariéry,zdroje napájení. Celé produktové portfolio GMi zahrnuje produkty certifikované SIL3 a Ex.

Zobrazit produkty

Cooper Crouse-Hinds / CEAG

Cooper Crouse-Hinds / CEAG

Cooper Crouse-Hinds / CEAG je součástí skupiny EATON. Celé portfolio produktů splňuje všechny standardy NEC a IEC. Náš Evropský sklad je zásobován svítidly a komponenty, které jsou využívány do hazardního výbušného prostředí (Ex).

Zobrazit produkty

Spohn

Spohn

Spohn + Burkhardt je německá společnost, která se zabývá výrobou pákových ovladačů a ovládacích jednotek (křesel) různého provedení. V naší nabídce naleznete 5 základních velikostí (proud 1A-16A). Jsme schopni vyspecifikovat a dodat ovladače do různých průmyslových odvětví, převážně však do dřevozpracujícího, těžebního a zemědělského průmyslu.

Zobrazit produkty

Poptávkový formulář


    CLOSE
    CLOSE
    Nahrávám