Navigace

Průmyslová elektrovýroba

Hlavní činností naší divize je konstrukce a výroba elektrických rozváděčů, technologických kontejnerů (rozvodnic), ovládacích pultů a panelů pro vnitřní i venkovní umístění. Výroba je určena zejména pro kusovou výrobu podle požadavku zákazníka. Při zpracování zakázek dbáme na nejvyšší kvalitu přístrojového vybavení a skříní. Nejčastěji požíváme komponenty partnerských společností ABB, Rockwell Automation, Rittal, Turck, Legrand, GMi, Temlos.

Poptávkový formulář

Průběh zakázky

Plánování a příprava projektu 1 Plánování a příprava projektu

Výběr subdodavatelů 2 Výběr subdodavatelů

Realizace 3 Realizace

Testování 4 Testování

Balení 5 Balení

Expedice 6 Expedice

Průmysly

 • Ropný
 • Petrochemický
 • Strojírenský
 • Potravinářský
 • Zemědělský
 • Výrobní
 • Čističky odpadních vod
 • Energetika

Partneři

Rockwell Automation je suverénním lídrem na poli průmyslové automatizace. Vlajkové lodě Allen Bradley a Rockwell Software jsou celosvětově uznávané pro svůj excelentní a inovativní charakter. Jsme renomovaným partnerem Rockwell Automation na území Ruska a Ázerbájdžánu. Poskytujeme předprodejní i poprodejní podporu. Na našich skladech udržujeme potřebný objem položek v hodnotě 400.000 €.

Zobrazit produkty

Díky úzké spolupráci s Divizí pohonů společnosti ABB, má Profitex Group možnost být jejím partnerem na bázi programu Authorized Value Provider. Jsme schopni nabídnout řešení v odvětví pohonů, řídících systémů a instrumentace. Jako distribuční společnost velice úzce spolupracujeme s integrátory z různých industriálních segmentů.

Zobrazit produkty

Součástí Profitex Group je společnost Temlos Industry, která se dělí na dvě divize: výrobní a inženýrská. Výrobní divize se zabývá výrobou elektro komponentů nízkého napětí a klimatického zařízení. Na našem evropském skladu disponujeme velkými skladovými zásobami, které jsme schopni klientovi vyexpedovat do 8 hodin od objednávky.

Zobrazit produkty

Poptávkový formulář


  CLOSE
  CLOSE
  Nahrávám