Navigace

Sales Representation

Produkty a služby našich partnerů dělíme do čtyř specializovaných produktových portfolií - industry measure, drive technology, control systems, low voltage components.

Rockwell Automation

Rockwell Automation

Rockwell Automation je suverénním lídrem na poli průmyslové automatizace. Vlajkové lodě Allen Bradley a Rockwell Software jsou celosvětově uznávané pro svůj excelentní a inovativní charakter. Jsme renomovaným partnerem Rockwell Automation na území Ruska a Ázerbájdžánu. Poskytujeme předprodejní i poprodejní podporu. Na našich skladech udržujeme potřebný objem položek v hodnotě 400.000 €.

Zobrazit produkty

ProSoft Technology

ProSoft Technology

Produkty ProSoft jsou velice blízké a funkčně propojené s Rockwell Automation. Produktové portfolio se zaměřuje na komunikaci a průmyslový internet. Naše společnost zastupuje ProSoft na území Ruska a Ázerbájdžánu, kde spolupracujeme s řadou systémových integrátorů.

Zobrazit produkty

Endress and Hauser

Endress and Hauser

Endress + Hauser je tvůrcem inovací na poli průmyslové instrumentace. My ve spolupráci s E+H nabízíme komplexní řešení v oblasti měření a analytiky. Nabízíme také služby průmyslového inženýrství a návrhu řešení. Naše specializovaná divize Industry Measure je velice pružná a vždy připravena navrhnout adekvátní řešení, tak aby šetřila čas i náklady klienta.

Zobrazit produkty

ABB

ABB

Díky úzké spolupráci s Divizí pohonů společnosti ABB, má Profitex Group možnost být jejím partnerem na bázi programu Authorized Value Provider. Jsme schopni nabídnout řešení v odvětví pohonů, řídících systémů a instrumentace. Jako distribuční společnost velice úzce spolupracujeme s integrátory z různých industriálních segmentů.

Zobrazit produkty

Temlos

Temlos

Součástí Profitex Group je společnost Temlos Industry, která se dělí na dvě divize: výrobní a inženýrská. Výrobní divize se zabývá výrobou elektro komponentů nízkého napětí a klimatického zařízení. Na našem evropském skladu disponujeme velkými skladovými zásobami, které jsme schopni klientovi vyexpedovat do 8 hodin od objednávky.

Zobrazit produkty

Turck

Turck

Společnost Turck má velice široké produktové portfolio, které zasahuje do mnoha průmyslových oborů. Profitex Group se zaměřuje na portfolio senzorové techniky, bezpečnostních (Banner) a identifikačních systémů.

Zobrazit produkty

IFM Electronic

IFM Electronic

Produkty IFM Electronic zasahují do širokého spektra průmyslových odvětví. Většina produktového prtfolia se vyvíjí a vyrábí v Německu. Mimo jiné, Profitex Group společně s IFM, ke každému vyrobenému produktu dává záruku 5 let. Náš tým je komplexně proškolený, a proto je předprodejní a poprodejní podpora zákazníka na nejvyšší úrovni.

Zobrazit produkty

BEI Sensors

BEI Sensors

Americký výrobce BEI Sensors, který je součástí skupiny společnosti SENSATA Technologies je předním výrobcem v oboru enkodéru a senzorové technologie. Náš produktový tým je schopen podle technické specifikace zákazníka navrhnout adekvátní řešení.

Zobrazit produkty

GMI Technology for safety

GMI Technology for safety

GM International je italský inovativní výrobce komponentů s jiskrovou bezpečností. Produkty GMi dodáváme převážně přímo do projektů na území České a Slovenské republiky. Mezi hlavní sortiment se řadí bezpečností relé, bezpečnostní bariéry,zdroje napájení. Celé produktové portfolio GMi zahrnuje produkty certifikované SIL3 a Ex.

Zobrazit produkty

Cooper Crouse-Hinds / CEAG

Cooper Crouse-Hinds / CEAG

Cooper Crouse-Hinds / CEAG je součástí skupiny EATON. Celé portfolio produktů splňuje všechny standardy NEC a IEC. Náš Evropský sklad je zásobován svítidly a komponenty, které jsou využívány do hazardního výbušného prostředí (Ex).

Zobrazit produkty

Spohn

Spohn

Spohn + Burkhardt je německá společnost, která se zabývá výrobou pákových ovladačů a ovládacích jednotek (křesel) různého provedení. V naší nabídce naleznete 5 základních velikostí (proud 1A-16A). Jsme schopni vyspecifikovat a dodat ovladače do různých průmyslových odvětví, převážně však do dřevozpracujícího, těžebního a zemědělského průmyslu.

Zobrazit produkty

Poptávkový formulář

Kontaktujte specialistu

Sales Team

Sales Team


Nahrávám